קורס שיווק שותפים - כסף באינטרנט בשיטת 60 דקות ביוםקורס 60 דקות ביום - סקירה מלאהקורס שיווק שותפים "כסף באינטרנט בשיטת ה 60 דקות ביום" , הוא אחד מהקורסים הוותיקים המקצועיים והמקיפים ביותר כיום בתחום שיווק השותפים.


מפתח הקורס והמנטור הראשי הוא צחי רוזנטל , אושיה בתחום שיווק השותפים בישראל , זכה בפרסים בארץ ובחו"ל בתחום ה AFFILIATE MARKETING , ואף הופיע בעשרות כתבות בטלווזיה והעיתונים.


הקורס עצמו מועבר על ידי צחי רוזנטל וכן על ידי מיטב המרצים המובילים בארץ בתחומים של שיווק באינטרנט.

הקורס משלב לימודים מקוונים אונליין עם אתר קורס המכיל מאות שיעורים בנושאים שונים ומגוונים , וכן , מפגשים פרונטליים ומעשיים עם מדריכי הקורס.


וותק

כפי שכבר ציינו , מפתח הקורס שיווק שותפים בשיטת ה 60 דקות ביום , הוא צחי רוזנטל , אושיה בתחום השיווק שותפים והזוכה במקום ראשון בעולם בשיווק באינטרנט , צחי פעיל בתחום השיווק שותפים החל משנת 2008 , והוא אחד מהמנטורים הוותיקים ביותר בתעשיית שיווק השותפים בישראל.


ציון : 10/10


עדויות


מבדיקה קצרה שערכנו גם באתר של מפתחי הקורס וגם ביוטיוב , נפגשנו באינסוף עדויות של סטודנטים שעברו את הקורס והצליחו לייצר לעצם הכנסה חודשית של אלפי שקלים ואף עשרות אלפי שקלים.

העדויות נראות מאוד אמינות , ועושה רושם שבוגרי הקורס אכן מצליחים להשתלב בתעשיית השיווק שותפים באר ובעולם ולהרוויח סכומים מכובדים של כסף מדי חודש בזכות הכלים שרכשו בקורס כסף באינטרנט בשיטת ה 60 דקות.


ציון: 10/10


מחיר הקורס


כפי שאמרנו הציון שהקורס מקבל עבור הפרמטר של מחיר הקורס הוא שיקול של המחיר ביחס לתכנים והיקף החומר הרלוונטי שהקורס מציע ללומד , מבדיקה שלנו היקף התכנים בקורס הוא באמת חסר תקדים , החל מ קורסים בהתפתחות אישית , כתיבה שיווקית ועד שיווק באינטרנט ובניית אתרים , מחיר הקורס המלא נע בטווח של 5,000 ₪ , זהו מחיר סביר ביותר ואף זול ביחס לכמות התוכן שתקבלו.


ציון : 9/10


פריסת התשלום


מחיר הקורס הוא 5,000 ₪ , אותם כנראה מי שישלם כבר יחזיר את ההשקעה תוך מספר חודשים , מי שמעוניין לפרוס את התשלומים , ניתן לפרוס את התשלומים ל 12 תשלומים חודשיים כך שזה יוצר סכום של כ 416₪ בחודש שזה מחיר שווה לכל כיס.


ציון: 9/10


היקף הקורס


היקף הקורס הוא באמת חסר תקדים וניכר שהושקע תקציב רב ושעות עבודה רבות ביצירת התכנים בקורס , הקורס כולל בתוכו כ 40 קורסים שונים בתחומים שונים בשייוק באינטרנט ושיווק שותפים , וזה ללא ספק הקורס בעל היקף התוכן הרב ביותר שתמצאו.


ציון: 9.5/10


תכני הקורס


תכני הקורס הם רבים מגוונים וכוללים מעל 40 קורסים בנושאים שונים כגון: שיווק באינטרנט ,שיווק בפייסבוק ,תוכנות שיווק אוטומטיות ,בניית בלוג , שיווק באימייל, התפתחות אישית , כתיבה שיווקית , בניית אתרים , עריכת וידאו , עיצוב תמונות ... והרשימה ממשיכה וממשיכה...


אופן העברת התכנים גם היא מקצועים ומשלבת הרצאות תאורטיות בשילוב מצגות וגם תירגולים מעשיים שמלמדים צעד אחר צעד איך לבצע את הדברים בצורה מעשית.


ציון: 10/10


השיטות הנלמדות


הקורס הוא לא רק קורס של שיווק שותפים , אלא קורס כללי שמלמד מגוון שיטות שונות שבאמצעותן ניתן להרוויח כסף באינטרנט , מה שבטוח הוא שכל מי שילמד את הקורס ימצא איזו שיטה שהוא מתחבר אליה יותר וכך יוכל להתמחות בה ולנצל את השיטה על מנת לעשות כסף באינטרנט.


כמו כן , בקורס נלמדות שיטות ואסטרטגיות בלעדיות שפותחו על ידי המנטורים של הקורס שמאפשרות למקסם את הרווחים בשיטות הנלמדות בקורס.


ציון : 9/10


תמיכה ולווי אישי


הקורס כסף באינטרנט בשיטת 60 דקות , הוא אחד מהקורסים הבודדים שמציעים לתלמיד גם תמיכה ולווי אישי בקבוצות פייסבוק וואטסאפ הסגורות רק לתלמידי הקורס.

מעבר לזה גם ישנם מפגשים אישיים לצורך הכוונה אישית של כל אחד מהסטודנטים.


ציון: 9/10


מפגשים פיזיים


הקורס לשיווק שותפים – כסף באינטרנט בשיטת ה60 דקות ביום משלב לימודים דרך אתר מקוון שבו קיימים מעל 40 קורסים שונים בהם ניתן לצפות בכל זמן ובכל מקום 24/7 דרך כל מחשב סמארטפון או טאבלט , כך שתוכלו ללמוד את הקורס גם "על הדרך" תוך כדי תנועה.


כמו כן הקורס משולב במפגשיים פיזים עם מדריכי הקורס לצורך הכוונה אישית.


ציון : 9/10


מתנות והטבות


מי שנרשם לקורס שיווק שותפים – כסף בינטרנט בשיטת 60 הדקות יקבל במתנה מספר הטבות בלעדיות: - קורס לשיווק באמצעות תוכנות אוטומטיות באינטרנט בשווי 1680 ₪

- סדנאות דו חודשיות באורך 4 שעות לשנה שלמה בשווי 5200 ₪

- חבילת שיעורים פרונטליים עם מדריך אישי בשווי 5500 ₪


בשורה התחתונה מדובר בחבילת הטבות שבהחלט יסייעו לסטודנט המתחיל להשתלב ביתר קלות בתחום השיווק שותפים ולהתחיל לייצר הכנסות כבר בשלבים הראשונים של הקורס.


ציון: 8.5/10


התחייבות להצלחה


הקורס שותפים שיווק באינטרנט בשיטת 60 דקות ביום , הוא הקורס היחיד שמתחייב בחוזה הרישום של הסטודנטים שמי שמסיים את הקורס ופועל לפי השיטות הנלמדות ייצר הכנסות באינטרנט.


ציון: 9/10


שורה תחתונה


לאחר שבחנו את הקורס של צחי רוזנטל – כסף באינטרנט בשיטת ה 60 דקות ביום , בחרנו בקורס הזה בתור הקורס המומלץ ביותר לשיווק באינטרנט ושיווק שותפים לשנת 2018-2019, מדובר בקורס מקיף ומקצועי ביותר המכיל מעל 40 קורסים בתחומים שונים , מחיר הקורס הוא סביר ביותר ואף זול ביחד להיקף החומר הנלמד. ישנן עדויות של עשרות סטודנטים שסיימו את הקורס בהצלחה והצליחו להגשים את החלום של עבודה מהבית וייצירת הכנסה פאסיבית , אז אנחנו מאוד אהבנו את הקורס ומבחינתנו זה הקורס המומלץ ביותר היום לכל מי שבאמת רוצה להכנס לתחום של שיווק שותפים באינטרנט.